Drobečková navigace

Aktuality a tiskové zprávy

Nadace ČEZ podpořila městys Častolovice

Hradec Králové, 10. května 2007 – Finanční částku 200 tis. korun věnovala Nadace ČEZ na projekt „Veřejné dětské hřiště“ městyse Častolovice. Nadace ČEZ v prvním pololetí letošního roku ve východočeském regionu podpořila projekty na veřejně prospěšné účely ve výši 5,439 mil. Kč.

10. 5. 2007

5,4 miliónů z Nadace ČEZ jde do východočeského regionu

Hradec Králové, 7. května 2007 - Správní rada Nadace ČEZ schválila na první pololetí letošního roku projekty na veřejně prospěšné účely ve východočeském regionu ve výši 5,439 mil. Kč. Částku si mezi sebe rozdělí 22 úspěšných projektů.

7. 5. 2007

Z Nadace ČEZ putuje na Moravu 8,5 miliónů korun na veřejně prospěšné účely

Nadace ČEZ podpořila v našem regionu v prvním pololetí letošního roku projekty na veřejně prospěšné účely v hodnotě 8,5 miliónů korun. Mezi těmito projekty je také výstavba 3 nových dětských a sportovních hřišť. Uvedenou částku si na střední a severní Moravě rozdělí 25 úspěšných projektů.

25. 4. 2007

Základní škola ve Varnsdorfu má díky příspěvku Nadace ČEZ novou laboratoř

Zástupci Nadace ČEZ společně s představiteli školy a města dnes v dopoledních hodinách slavnostně otevřeli nově zrekonstruovanou laboratoř pro výuku chemie, fyziky a biologie. Na realizaci projektu přispěla Nadace ČEZ v rámci svého programu Podpora regionům částkou 155 000 korun.

24. 4. 2007

Město Chřibská má nové Oranžové hřiště

V Chřibské bylo 4. května slavnostně uvedeno do provozu sportovní Oranžové hřiště. Symbolického přestřižení pásky se zúčastnili zástupce Skupiny ČEZ Josef Holub, generální ředitel Severočeské energetiky, a.s., starosta města Chřibské Josef Navrátil, senátor Josef Zoser a zástupce Nadace ČEZ, Jan Vyskočil. Na vybudování sportoviště přispěla Nadace ČEZ částkou dva miliony korun. Město z vlastních prostředků rozšířilo hřiště o prostor pro atletiku.

5. 4. 2007

Nadace ČEZ podpořila Občanské sdružení dítě s diabetem

Ostrava, 22. března 2007 – dnes proběhl v edukačním centru pro děti s diabetem den otevřených dveří.

22. 3. 2007

Skupina ČEZ podpořila prostřednictvím nadace unikátní projekt

Nadace ČEZ se věnovanou částkou 200 tisíc korun podílí na projektu s názvem Komorní koncerty v kostele sv. Václava v Ostravě, který je nejstarší stavbou ve městě. Cílem projektu je seznámit diváky všech věkových kategorii se zcela novým a unikátním programem, ve kterém dojde ke spojení hudby, tance a recitace, a tímto způsobem přispět ke zvýšení nabídky kulturních akcí pořádaných na území města Ostravy.

12. 3. 2007