Drobečková navigace

Aktuality a tiskové zprávy

Charita a sponzoring

Návštěvníci festivalu v Náměšti rozdělili mezi dobročinné projekty 200 tisíc korun

Náměšť nad Oslavou, 25. 7. 2009 – Dnes odpoledne se zastavily pedály Oranžového kola na hudebním festivalu Folkové prázdniny. Již třetím rokem tvoří charitativní projekt Oranžové kolo součást doprovodného programu této tradiční hudební akce. Do sedla usedlo na pět stovek festivalových návštěvníků a pomohli tak rozdělit 200 000 Kč na opravy kulturních památek v Náměšti a Ivančicích.

25. 7. 2009
Charita a sponzoring

Na festivalu ve Varech pomáhali vozíčkářům i dětem z neúplných rodin celebrity a veřejnost

Karlovy Vary, 12. 7. 2009 – Včera odpoledne se symbolicky dotočilo Oranžové kolo, charitativní projekt Nadace ČEZ. Již šestým rokem je součástí doprovodného programu Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, a také letos nabídlo příležitost pomoci dvěma neziskovým organizacím. Do pedálů pro dobrou věc se opřel prezident festivalu Jiří Bartoška, zástupci Karlovarského kraje, známí čeští herci a sportovci. Symbolické šeky v celkové hodnotě 500 tisíc korun si mezi sebe rozdělilo Centrum Paraple a Nadace policistů a hasičů.

12. 7. 2009
Charita a sponzoring

Do pedálů Oranžového kola ve Varech šlápnou známé osobnosti, aby pomohly neziskovým organizacím

Karlovy Vary, 2. 7. 2009 – V sobotu 4. července odstartuje v pravé poledne na dalším ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech již pošesté charitativní projekt Oranžové kolo. Podpořit neziskové organizace přijde prezident festivalu Jiří Bartoška, zástupci Karlovarského kraje a další zajímaví hosté. Příležitost pomoci prostřednictvím Oranžového kola budou mít návštěvníci festivalu od soboty 4. 7. do soboty 11. 7., kdy se mezi dvě organizace rozdělí částka 500 tisíc korun.

2. 7. 2009
Charita a sponzoring

Díky Nadaci ČEZ bude mít Šuplík novou keramickou pec

Kadaň - Novou keramickou pec si mohou pořídit v Domě dětí a mládeže Šuplík v Kadani. Jeho ředitel Jiří Štěrba totiž v neděli 7. června obdržel od Nadace ČEZ symbolický šek ve výši 100 000 korun.

8. 6. 2009
Charita a sponzoring

Oranžové hřiště bude součástí odpočinkové zóny v obci

Březno u Chomutova – Nové Oranžové hřiště mají od soboty 6. června obyvatelé Března u Chomutova. Na jeho výstavbu vynaložila obec 2,65 milionu korun. Rovný milion přitom získala od Nadace ČEZ. Sportoviště budou využívat jak děti, tak i dospělí, neboť má podobu dvou tenisových kurtů. Do budoucna se pak stanou součástí odpočinkové zóny v obci, která bude zakončena koupalištěm.

6. 6. 2009
Charita a sponzoring

Na Oranžovém kole Nadace ČEZ se v Teplicích šlapalo o 200 000 korun

Teplice, 31. 5. 2009 – Opravdu dramatický boj o to, komu našlapou více peněz, sváděli do poslední chvíle všichni účastníci charitativně – sportovního projektu Oranžové kolo Nadace ČEZ. Z vítězství se nakonec mohli radovat všichni ti, kdo šlapali pro Český červený kříž sociální služby, neboť jimi vyšlapaná elektrická energie byla převedena na částku 101 465 korun. Smutní nemuseli být ale ani účastníci, kteří podporovali druhý vytipovaný subjekt, Salesiánské středisko Štěpána Trochty, kterému tak vyšlapali 98 535 korun.

31. 5. 2009
Charita a sponzoring

Františkov nad Ploučnicí má nové Oranžové hřiště

Děčín, 29. 5. 2009 – Nohejbalovým turnajem bude v sobotu ve Františkově nad Ploučnicí symbolicky uvedeno do provozu zmodernizované hřiště, na jehož úpravy přispěla Nadace ČEZ částkou 1 milion korun. Dalších téměř 200 tisíc investovala obec. Hřiště slavnostně otevře starosta obce Vladimír Fišer spolu se zástupci Nadace ČEZ a Skupiny ČEZ.

29. 5. 2009
Charita a sponzoring

Nadace ČEZ rozdala v Děčíně přes 4 miliony korun

Děčín, 21. 5. 2009 – Dvanáct organizací si dnes z Městského divadla v Děčíně odneslo symbolické šeky Nadace ČEZ v celkové hodnotě 4 050 000 korun. Jejich slavnostního předávání se na pozvání nadace zúčastnili zástupci Skupiny ČEZ, Josef Holub, generální ředitel ČEZ Distribuce, dále Jan Kalina, generální ředitel ČEZ Správa majetku.

21. 5. 2009
Charita a sponzoring

Nadace ČEZ podpořila projekty v Mělníku částkou 815 tisíc korun

Elektrárna Mělník 6. 5. 2009 - Symbolické šeky Nadace ČEZ v hodnotě 815 tisíc korun předal ředitel Elektrárny Mělník Jaroslav Volšický úspěšným žadatelům grantového řízení Nadace ČEZ z regionu Mělnicka pro rok 2009. Mezi úspěšnými žadateli jsou například: Základní škola Mělník –Mlazice, Mělnická organizace Svazu diabetiků České republiky nebo Mělnický osvětový a okrašlovací spolek.

20. 5. 2009
Charita a sponzoring

Hlučínští dnes „pokřtili“ nový dětský areál

Hlučín, 5. května 2009 – Dnes dopoledne bylo v centru Hlučína slavnostně otevřeno nové hřiště vybavené řadou hracích prvků pro děti. Symbolickou pásku přestřihli starosta města Hlučín Bernard Ostárek spolu se zástupcem společnosti ČEZ a dalšími hosty. Projekt byl realizován i díky příspěvku Nadace ČEZ v hodnotě 1,5 milionu.

5. 5. 2009