Drobečková navigace

Aktuality a tiskové zprávy

Charita a sponzoring

Děti ze Severní Terasy mají své multifunkční Oranžové hřiště

Ústí nad Labem – Městská část Severní Terasa v Ústí nad Labem přichystala na pátek 26. září pro své nejmenší obyvatele velké překvapení. Tamní starosta Leo Dittrich spolu s Ondřejem Horákem ze Skupiny ČEZ a zástupcem hejtmana Radkem Vonkou pro ně otevřeli nové Oranžové hřiště. Na jeho výstavbu přispěla Nadace ČEZ jedním milionem korun.

26. 9. 2008
Charita a sponzoring

V Bílovci postavili nové dětské hřiště

Bílovec, 25. 9. 2008 – dnes dopoledne bylo v areálu mateřské školy na Wolkerově ulici otevřeno zbrusu nové dětské hřiště. Za účasti zástupců společnosti ČEZ Aleše Dámka, Jaroslava Jurči a dalších pozvaných hostů přestřihla starostka města Bílovce Sylva Kováčiková pásku a hřiště tak dětem slavnostně zpřístupnila. Město vybudovalo hřiště ve spolupráci s Nadací ČEZ, která na výstavbu přispěla částkou 275 000 korun, celkem bylo zapotřebí 344 000 korun.

25. 9. 2008
Charita a sponzoring

Oranžové hřiště bude v Kostomlatech sloužit všem

Kostomlaty pod Milešovkou - Fotbalovým turnajem žáků ze základních škol v Kostomlatech, Dubí, Žalanech a teplických Prosticích bylo v pátek 19. září slavnostně pokřtěno sportovní Oranžové19. 9. 2008 – hřiště u ZŠ v Kostomlatech pod Milešovkou. Teprve poté symbolicky přestřihli pásku u vstupu na hřiště starostka Eva Krejsková, ředitelka školy Jana Kudláčková a František Strach, ředitel Elektráren Ledvice a Počerady. Ten se tohoto slavnostního úkonu ujal jako čestný host Nadace ČEZ, která na výstavbu hřiště škole přispěla jedním milionem korun.

19. 9. 2008
Charita a sponzoring

Školáci z Kadaně si mohou zahrát florbal na novém Oranžovém hřišti

Kadaň – Žáci ze Sluníčkové ZŠ v Chomutovské ulici v Kadani mají od 15. září nové Oranžové hřiště. Zástupce Nadace ČEZ Anna Vargová, starosta Kadaně Jiří Kulhánek a ředitelka školy Jiřina Ruthová slavnostním přestřižením pásky uvedli symbolicky do provozu sportoviště, pro které si žáci vybrali jméno Paprsek. Základní škola jej vybudovala za finanční podpory Nadace ČEZ ve výši jednoho milionu korun, stejnou částkou přispělo město Kadaň.

15. 9. 2008
Charita a sponzoring

Na největším novojičínském sídlišti vyrostlo nové Oranžové hřiště

Nový Jičín, 15. 9. 2008 – Zítra dopoledne proběhne na největším novojičínském sídlišti první oficiální „zátěžový test“ nového Oranžového hřiště. Za účasti zástupce společnosti ČEZ Jaroslava Jurči a dalších pozvaných hostů přestřihne starosta města Nový Jičín Ivan Týle oranžovou pásku a hřiště tak dětem slavnostně zpřístupní. Město vybudovalo hřiště ve spolupráci s Nadací ČEZ, která na výstavbu přispěla částkou 2 milióny korun.

15. 9. 2008
Charita a sponzoring

Začátek školního roku dětem přinesl nová hřiště

Velká Bíteš, Valtice, 8. 9. 2008 – Během prvního týdne nového školního roku se malým žáčkům na Vysočině a jižní Moravě otevřela dvě nová dětská hřiště. Hřiště ve Velké Bíteši přivítalo nejmladší obyvatele města v první školní den. Valtice nachystaly slavnostní otevření „Hřiště u Žirafy“ na pátek 5. 9. Výstavba obou areálů byla spolufinancována v rámci projektu Oranžové hřiště Nadace ČEZ, která oběma městům přispěla dohromady částkou 1,5 miliónu korun.

8. 9. 2008
Charita a sponzoring

Dětmarovičtí fotbalisté mohou díky Nadaci ČEZ uměle zavlažovat své hřiště

Dětmarovice, 6. 9. 2008: Dnes probíhá v Dětmarovicích sportovní akce Fotbalový den. Součástí programu bylo slavnostní předání umělého zavlažování hrací plochy, na které přispěla Nadace ČEZ částkou 200 tisíc korun. Slavnostního dne se zúčastnili rovněž Josef Tomčík, místostarosta obce Dětmarovice, pozvání Nadace ČEZ přijal také Vlastimír Kontrik, ředitel Elektrárny Dětmarovice. Za Nadaci ČEZ se zúčastnila její regionální zástupkyně Alice Lutišanová.

6. 9. 2008

U orlovské základní školy vzniklo nové sportovní hřiště

Orlová, 5. 9. 2008 – Dnes dopoledne bylo v areálu Základní školy Školní 862 v Orlové - Lutyni slavnostně otevřeno nové sportovní hřiště. Symbolického přestřižení pásky se ujali Jiří Michalík, starosta města Orlová spolu se Zbyňkem Stanjurou, členem správní rady Nadace ČEZ a Václavem Turoněm , vedoucím odboru řízení provozu Elektrárny Dětmarovice. Slavnostního aktu se zúčastnila rovněž Alice Lutišanová, regionální zástupkyně Nadace ČEZ. Nové sportoviště postavili orlovští díky příspěvku Nadace ČEZ v hodnotě 2 000 000 korun, dalších více než 300 000 korun investovalo město ze svého rozpočtu.

5. 9. 2008
Charita a sponzoring

Obyvatelé Velkého Března mají nové Oranžové hřiště

Velké Březno, 4. 9. 2008 - Dnes ve 14.00 hodin bylo v areálu místní základní školy v centru obce Velké Březno slavnostně otevřeno nové moderní sportoviště. Význam akce pro obec dokládá i přítomnost významných osobností regionu a bohatý doprovodný program.

4. 9. 2008
Charita a sponzoring

Dětská herna Studnice má nové vybavení

Plzeň, 3. září 2008 – Téměř 200 000 korun od Nadace ČEZ využilo občanské sdružení STUDNICE na modernizaci vybavení dětského a vzdělávacího centra. Zítra převezmou zástupci organizace v rámci Dne otevřených dveří v 10 hodin symbolický šek Nadace ČEZ.

3. 9. 2008