Drobečková navigace

Aktuality a tiskové zprávy

Oranžové hřiště

Svůj svátek oslavily ivančické děti s velkým jásotem na Oranžovém hřišti

Děti z blízkého sídliště i nedalekých škol a školek před pár hodinami slavnostně a s velkým pokřikem otevřely obnovené Oranžové hřiště v ulici Sportovní v Ivančicích. Hřiště jako „Ostrov pokladů“, jehož dominantou je samozřejmě pirátská loď, se nachází uprostřed sídliště. Navíc je hřiště doplněno oblíbeným tunelem i skluzavkou s palmou. Nechybí ani sestava řetězových houpaček, klasické pískoviště, pro doprovázející dospělé jsou přichystány pohodlné lavičky i stůl s posezením.

1. 6. 2021
Oranžový přechod Oranžové hřiště Stromy Podpora regionů

Grantové programy Nadace ČEZ jsou v plném proudu. V covidovém roce 2020 podpořila rekordní počet projektů

Čtyři grantové projekty Nadace ČEZ už jsou opět otevřené pro příjem žádostí, celkem jich letos nadace otevře šest. Loni nabídla pomocnou ruku více než 1 800 žadatelům. Téměř pětina darovaných prostředků šla na zmírnění dopadů epidemie covid-19, ať už se jednalo o nákup dezinfekčních prostředků, nemocničního vybavení, nebo podporu potravinových bank. Rekordní byl rovněž zájem o grant Stromy, nebo o nový program zaměřený na rozvoj neziskových organizací. Na východě Čech Nadace ČEZ podpořila v grantovém řízení Podpora regionů 63 projektů za více jak 7 a půl milionu korun.

22. 2. 2021
Oranžové hřiště

Nově otevřené hřiště v Těmicích u Hodonína nabídne nejen dětem pestré volnočasové vyžití i během školního roku

Ještě během letních prázdnin dostaly děti z obce na hranici jihomoravského kraje příležitost otestovat nové skluzavky, prolézačky a další herní prvky na ploše nového Oranžového hřiště. Na své si ale přijdou i dospělí, protože hřiště obsahuje také několik posilovacích prvků. Stavbu finančně podpořila Nadace ČEZ

21. 8. 2020