Aktuality a tiskové zprávy

Úvod » Pro média » Aktuality a tiskové zprávy

Filtrování výpisu tiskových zpráv:
20. 2. 2017

Závodníci i fanoušci jubilejní Jizerské 50 pomáhali pohybem s EPPkou

ČEZ Jizerská 50 přichystala všem příznivcům lyžování další nezapomenutelný víkend. Zasněžené Jizerky přivítaly tisíce závodníků všech věkových kategorií i výkonností, kteří navíc společně s fanoušky pomáhali s mobilní aplikací EPP – Pomáhej pohybem. Sportováním s EPPkou i závoděním na rotopedu přispěli Centru handicapovaných lyžařů, Dětskému domovu ve Frýdlantu a podpořili účast handicapovaného sportovce Jana Tománka na švédském Vasově běhu.

20. 2. 2017

Pečovatelská služba Help-in má nové auto pro seniory žijící pod Pradědem

Pečovatelé z bruntálské organizace Help-in získali nový automobil, který jim pomůže při poskytování terénních sociálně zdravotních služeb ve Vrbně pod Pradědem a okolních obcích. Na nákup vozidla přispěli prostřednictvím Nadace ČEZ uživatelé mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem, kteří svým aktivním trávením volného času získali pro Help-in částku 80 000 korun. Nákup vozidla podpořila také Nadace AGROFERT.

17. 2. 2017

Nadcházející víkend bude patřit legendární Jizerské 50. Přijďte si zazávodit, fandit a pomoci dobré věci

Skupina ČEZ zve na jubilejní padesátou ČEZ Jizerskou 50. Hlavní závod na padesátikilometrové trati odstartuje sice až v neděli 19. února, v Bedřichově ale bude díky dalším závodům a doprovodnému programu živo už od pátku 17. února. Závodníci i fanoušci se mohou těšit na liberecký ČEZ Energy Fest a tři ČEZ Energy Zóny v Bedřichově i na trati závodu. Navíc budou mít opět možnost pomoci prostřednictvím aplikace EPP – Pomáhej pohybem dobré věci. Generálním partnerem závodu je Skupina ČEZ.

17. 2. 2017

Den dětské onkologie nabídne lampionový průvod i hvězdný koncert

Praha - Na Den dětské onkologie, který se bude konat v sobotu 18. února v Praze, zve Nadace ČEZ. Bohatý program, jehož cílem je podpora onkologicky nemocných dětí, vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí, na němž mimo jiných vystoupí Tomáš Klus či Ewa Farna. Smyslem celé akce je šíření povědomí o problematice nádorových onemocnění v dětském věku a detabuizace tohoto tématu ve společnosti. Letošním nosným tématem jsou nádory mozku. Ambasadorem akce, jíž pořádá Haima CZ, je již potřetí populární herec Jiří Mádl.

13. 2. 2017

„Naše kavárna“ v Thomayerově nemocnici rozšiřuje nabídku vlastních výrobků

Praha - Útulná kavárna v Thomayerově nemocnici rozšířila sortiment a místním pacientům i jejich návštěvníkům nově nabízí teplé snídaně, slané snacky a saláty vlastní výroby. Díky většímu objemu práce navíc nově zaměstná handicapovaného se sníženou šancí na uplatnění na trhu práce. Na nové zařízení k přípravě občerstvení přispěla Nadace ČEZ částkou v hodnotě 100 000 korun.

3. 2. 2017

Předčasně narozená miminka mohou ve zlínské nemocnici zůstat u svých rodičů

Rodiče nedonošených dětí ve Zlínském kraji už nemusí své děti v inkubátorech pouze navštěvovat. Díky nově zrekonstruovaným a vybaveným pokojům na novorozeneckém oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně s nimi mohou trávit celé dny. Na vybudování pokojů přispěli lidé ve veřejné sbírce a mnoho dalších partnerů, například Zlínský kraj, Nadace Synot, Nadační fond Kapka naděje i návštěvníci loňského festivalu filmů pro děti a mládež ZLÍN FILM FESTIVAL šlapáním na speciálních rotopedech, jež s sebou v rámci Charitativní akce Pomáhej pohybem přivezla Nadace ČEZ.

26. 1. 2017

Poprvé na vlastních nohou. Opavská škola má rehabilitační oblečky, které dokáží divy

Takřka jako zázrak vypadá terapie v Základní škole pro tělesně postižené v Opavě. Díky speciálním oblečkům pro synergickou reflexní terapii se imobilní děti dokáži postavit na vlastní nohy bez strachu či bolesti. Nákup oblečků i dalších rehabilitačních pomůcek podpořili lidé, kteří měli v životě více štěstí a mohou sportovat. V mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem vyběhali, vyšlapali a vyskákali body, které pak Nadace ČEZ převedla na potřebné finance.

23. 1. 2017

Návštěvníci ČEZ City Cross Sprintu vyšlapali přes sto tisíc pro handicapované a seniory

Zatímco špičkoví reprezentanti i mládež z běžeckých oddílů v sobotu bojovala o medaile v závodu ČEZ City Cross Sprint, diváci po celý den Pomáhali pohybem v rámci charitativní akce Nadace ČEZ. Šlapáním na dvou speciálních rotopedech podpořili dvě neziskové organizace. Ujeté kilometry Nadace ČEZ převedla na peníze a Charitě Frenštát pod Radhoštěm a spolku Podané ruce věnovala 106 120 korun.

19. 1. 2017

Nadace ČEZ Vás srdečně zve na charitativní akci Pomáhej pohybem v Ostravě

Minutou šlapání na speciálních oranžových kolech můžete pomoci organizaci Podané ruce z.s. a Charitě Frenštát pod Radhoštěm.

18. 1. 2017

Děti z dětských domovů našly novou rodinu, dostaly klíče od domova

Nová pěstounská rodina dostala klíče od rodinného domu v Karpentné na okraji Třince, který pro ni vybudovala organizace Filadelfie – Přístav Oldřichovice. Stavbu domu podpořili návštěvníci festivalu Colours of Ostrava šlapáním na speciálních rotopedech, jež s sebou v rámci Charitativní akce Pomáhej pohybem přivezla Nadace ČEZ.

Předchozí
Nahoru
Menu:
Copyright 2017 Nadace ČEZ | Všechna práva vyhrazena | www.cez.cz Informace o webu | Mapa stránek